Startas

Spalio 10 d. Zarasų ežero saloje vyko rudens kroso varžybos. Šiose varžybose dalyvavo  ir Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos moksleiviai. Dalyviai buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes.

Mes dalyvavome 6 amžiaus  grupėse.

Mūsų prizininkės

3-4 klasių 500 m mergaičių grupėje  1-ąją vietą laimėjo  ketvirtokė Meida Sapožnikovaitė, o antrąją vietą iškovojo Vėjūnė Arielė Mazūraitė.

3-4 klasių 500 m berniukų grupėje pirmas finišavo ketvirtokas Kostas Pivoriūnas, o bendraklasis Brendonas Kindurys iškovojo trečiąją vietą.

5-6 klasių 1000 m mergaičių grupėje šeštokės Natalija Partnova iškovojo pirmąją vietą, o Liucija Stasiulionytė atkaklioje kovoje užėmė trečiąją vietą.

5-6 klasių 1000 m berniukų grupėje Aidas Čepėnas iškovojo trečiąją vietą.

7-8 klasių 1000 m berniukų grupėje septintokas Orestas Matulionis iškovojo antrąją vietą.

Sveikinu visus dalyvavusius kroso varžybose bei bėgimo nugalėtojus.

Valerijus Semionovas, fizinio ugdymo mokytojas

"Kiekvienam gali pasitaikyti pasakyti kvailystę. Bėda, kai ji pasakoma apgalvotai."
M. de Montenis