Startas

Spalio 10 d. Zarasų ežero saloje vyko rudens kroso varžybos. Šiose varžybose dalyvavo  ir Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos moksleiviai. Dalyviai buvo suskirstyti pagal amžiaus grupes.

Mes dalyvavome 6 amžiaus  grupėse.

Mūsų prizininkės

3-4 klasių 500 m mergaičių grupėje  1-ąją vietą laimėjo  ketvirtokė Meida Sapožnikovaitė, o antrąją vietą iškovojo Vėjūnė Arielė Mazūraitė.

3-4 klasių 500 m berniukų grupėje pirmas finišavo ketvirtokas Kostas Pivoriūnas, o bendraklasis Brendonas Kindurys iškovojo trečiąją vietą.

5-6 klasių 1000 m mergaičių grupėje šeštokės Natalija Partnova iškovojo pirmąją vietą, o Liucija Stasiulionytė atkaklioje kovoje užėmė trečiąją vietą.

5-6 klasių 1000 m berniukų grupėje Aidas Čepėnas iškovojo trečiąją vietą.

7-8 klasių 1000 m berniukų grupėje septintokas Orestas Matulionis iškovojo antrąją vietą.

Sveikinu visus dalyvavusius kroso varžybose bei bėgimo nugalėtojus.

Valerijus Semionovas, fizinio ugdymo mokytojas

"Vairuotojas – pati pavojingiausia automobilio dalis."
?