Žaidžia vaikinų komanda

Balandžio 12 dieną  mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo draugiškose tinklinio varžybose, kurios vyko Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijoje. Rungtynėse dalyvavo merginų ir vaikinų komandos. Vieno kėlinio žaidimas vyko iki 25 taškų.

Pirmieji varžybas pradėjo vaikinai. Po atkaklios ir permainingos žaidimo kovos laimėjo „Ąžuolo“ gimnazijos vaikinai skirtumu 2:0. Pirmo kėlinio rezultatas 25:23, antro kėlinio – 28:26.

Merginų komanda

Merginų komanda abu kėlinius laimėjo 2:0. Pirmojo kėlinio rezultatas 26:24, antrojo kėlinio – 29:27.

Sveikinu visus gimnazijos moksleivius, dalyvavusius varžybose,  maloniai ir turiningai praleidus laiką sporto aikštelėje. Dėkoju gimnazijos direktorei už sudarytas galimybes dalyvauti tinklinio varžybose.

Valerijus Semionovas,
fizinio ugdymo mokytojas.
Nuotr. autoriaus

Šiuo metu įrašų nėra

"Kvailiai nelaistomi, jie auga patys."
T. Fuleris