Dusetiškiai ir antazaviškiai

Balandžio 28 dieną Rokiškio profesinio mokymo centre Kavoliškės vyko Atvirų durų dienų bei tinklinio varžybos. Atvirų durų dienų metu svečiai supažindinti su Centro veikla, mokymosi programomis, galimybe mokytis pameistrystės forma, Erasmus+ stažuotėmis. Lankytojai sužinojo, kaip teisingai pasirinkti būsimą profesiją ir kokios profesijos yra perspektyviausios. Svečiai turėjo galimybę apžiūrėti centre įrengtas praktinio mokymo bazes ir išbandyti įvairias profesijas: suvirintojo, apdailininko, virėjo, transporto priemonių remontininko, šaltkalvio, vizažisto, siuvėjo, socialinio darbuotojo padėjėjo, apskaitininko ir slaugytojo padėjėjo.

Dusetų komanda

Taip pat vyko ir tinklinio varžybos, kuriose dalyvavo 6 komandos iš Antazavės Juozo Gruodžio, Dusetų Kazimiero Būgos, Kamajų, Rokiškio bei Juodupės gimnazijų ir Kavoliškių centro komandos. Jų sudėtis mišri: 3 merginos ir 3 vaikinai.

Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius.

Pirmajame pogrupyje žaidė Antazavės Juozo Gruodžio gimnazija, Kamajų gimnazija ir Rokiškio Profesinio mokymo centro komandos. Antrajame pogrupyje rungėsi Dusetų Kazimiero Būgos Rokiškio ir Juodupės gimnazijų komandos.

Atkakli kova

Finale Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija susitiko su 1 pogrupio nugalėtojais – Antazavės Juozo Gruodžio gimnazijos komanda.

Žaidimas vyko iki dviejų pergalių. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 1:1, trečiame kėlinyje Antazavės moksleiviai sunkioje ir lemiamoje kovoje iškovojo pergalę, rezultatu 2:1

Antrąją vietą iškovojo Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos komanda, Kamajų gimnazijos komanda liko trečioje vietoje.

Džiaugiamės II-ąja vieta

Mokiniai, apsilankę Rokiškio profesiniame rengimo centre, sužinojo apie galimybes čia mokytis bei išbandė jėgas tinklinio varžybose.

Valerijus Semionovas, fizinio ugdymo mokytojas.
Nuotr. autoriaus

Šiuo metu įrašų nėra

"Mes gyvename iš to, ką gauname, bet kuriame gyvenimą iš to, ką duodame."
V. Čerčilis