Susitikimai, seminarai

Rašytoja Kotryna Zylė

Įgyvendindami projekto „Kokybės krepšelis“ veiklos planą balandžio pabaigoje gimnazijos 7-8 klasių mokiniai dalyvavo susitikime su Kotryna Zyle – rašytoja ir dailininke, kuriančia mitologijos temomis.

Rašytoja Gaja Guna Ekle ir knyga
Balandžio 14 dieną 5-6 klasių mokiniai turėjo galimybę virtualiu būdu susitikti su dar viena jauna vaikų rašytoja Gaja Guna Ekle (Egle Baliutavičiūte). Rašytoja pristatė knygą labai intriguojančiu pavadinimu – „Brolis, kurio nereikėjo“.

Birutė Mar

Balandžio 13 dieną 8 klasės mokiniams literatūros pamoką apie tremtį, tremtinių išgyvenimus vedė Lietuvos nacionalinio dramos teatro (LNDT) aktorė, režisierė, „Solo“ teatro įkūrėja rašytoja Birutė Mar (Marcinkevičiūtė).

Kūrybininko duona... Vaida.

Jau du penktadienius iš eilės pamokose sulaukiame naujų mokytojų. Kas jie ir ko mokomės?

"Svetimos ydos visad mums prieš akis, o savos – už nugaros."
Seneka