Susitikimai, seminarai

Aktyvūs susitikimo dalyviai

Publicistė, rašytoja Gintarė Adomaitytė yra pasakiusi: „Kalbėtis apie knygas lygiai toks pat džiaugsmas, kaip ir skaityti.“ Todėl sausio 28 dienos popietę Dusetų K. Būgos viešojoje bibliotekoje apie knygas su jaunaisiais skaitytojais kalbėjosi vienas populiariausių vaikų rašytojų – Tomas Dirgėla. Rašytojas Dusetose svečiuojasi jau nebe pirmą kartą. Šįkart jis pristatė knygą „Benas – sapnų siuvėjas“, pretenduojančia tapti geriausia 2019 Metų knyga vaikams.

Susitikimo akimirka

Gruodžio viduryje į gimnaziją tikybos mokytojos Virginijos Markevičienės kvietimu atvyko neįprasti svečiai. Tai Tiberiados broliai vienuoliai Ivanas ir Pranciškus, kurie šiuo metu gyvena Baltriškių kaime, esančiame netoli Dusetų.

Meninė kompozicija

Gruodžio 6 diena Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijai nebuvo eilinė. Vyresniųjų klasių mokiniai, mokytojai ir darbuotojai susirinko į kultūros centrą – Dusetų dailės galeriją, kur vyko mokslinė konferencija „Gyvu žodžiu pamokyti“, skirta kalbininko Kazimiero Būgos 140-osioms gimimo metinėms.

Su pareigūnais

Balandžio 6-ąją Lietuvoje minima Saugaus eismo diena, kurios vienas iš prioritetų – saugaus eismo švietėjiška veikla, kuria siekiama ugdyti atsakingą eismo dalyvį. Pagrindinis tikslas – pasiekti, kad visos mūsų kelionės būtų saugios.

"Patark tiktai tam, kuris ieško mokslo pajutęs savo nemokšiškumą. Padėk tiktai tam, kuris nemoka aiškiai pasakyti savo puoselėjamų minčių. Pamokyk tiktai tą, kuris, sužinojęs apie vieno kvadrato kampą, gali įsivaizduoti ir tris kitus."
Konfucijus