Susitikimai, seminarai

Pasakoja Justina (kairėje) ir Ugnė

Lietingą spalio 28 dienos popietę susirinkome Dusetų kultūros centre. Susitikti su mokiniais į Dusetas atvyko „Misija Sibiras“ dalyviai.

Vienuoliai

Adventas – tai keturias savaites trunkantis laikotarpis, kuris parengia mus švęsti Įsikūnijimo slėpinį – Dievo Žodžio atėjimą į šį pasaulį. Tai – laukimo, rimties, vilties, maldos ir susikaupimo metas prieš Šv. Kalėdas. Adventu prasideda naujieji liturginiai (bažnytiniai) metai, per kuriuos Bažnyčia peržvelgia visus Kristaus gyvenimo, veiklos ir atpirkimo slėpinius. Nuostabus ir sklidinas giliausios prasmės laikas, kuriame įprasminame savo kasdienybę Kristaus gimimo laukimu. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijoje paminėjome Advento laikotarpį.

Tyrimas „Mamos atpažįsta savo vaikus“

Vasario 15 dieną, per mokinių atostogas, gimnazijoje rinkosi trijų rajonų pradinių klasių, priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo pedagogai. Čia vyko seminaras „Aktyvaus mokymo(si) organizavimo praktinių elementų pavyzdžiai pradinėje mokykloje“.

Vytautas V. Landsbergis

Rugsėjo 15 dieną Dusetų Kazimiero Būgos viešojoje bibliotekoje vyko literatūrinis susitikimas su rašytoju, režisieriumi, dainų autoriumi ir atlikėju Vytautu V. Landsbergiu.

"Nėra žmonių be ydų. Iš mūsų tas tėra geriausias, kuris turi jų mažiausiai."
Horacijus