Susitikimai, seminarai

Aktyvūs susitikimo dalyviai

Publicistė, rašytoja Gintarė Adomaitytė yra pasakiusi: „Kalbėtis apie knygas lygiai toks pat džiaugsmas, kaip ir skaityti.“ Todėl sausio 28 dienos popietę Dusetų K. Būgos viešojoje bibliotekoje apie knygas su jaunaisiais skaitytojais kalbėjosi vienas populiariausių vaikų rašytojų – Tomas Dirgėla. Rašytojas Dusetose svečiuojasi jau nebe pirmą kartą. Šįkart jis pristatė knygą „Benas – sapnų siuvėjas“, pretenduojančia tapti geriausia 2019 Metų knyga vaikams.

Susitikimo akimirka

Gruodžio viduryje į gimnaziją tikybos mokytojos Virginijos Markevičienės kvietimu atvyko neįprasti svečiai. Tai Tiberiados broliai vienuoliai Ivanas ir Pranciškus, kurie šiuo metu gyvena Baltriškių kaime, esančiame netoli Dusetų.

Meninė kompozicija

Gruodžio 6 diena Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijai nebuvo eilinė. Vyresniųjų klasių mokiniai, mokytojai ir darbuotojai susirinko į kultūros centrą – Dusetų dailės galeriją, kur vyko mokslinė konferencija „Gyvu žodžiu pamokyti“, skirta kalbininko Kazimiero Būgos 140-osioms gimimo metinėms.

Su pareigūnais

Balandžio 6-ąją Lietuvoje minima Saugaus eismo diena, kurios vienas iš prioritetų – saugaus eismo švietėjiška veikla, kuria siekiama ugdyti atsakingą eismo dalyvį. Pagrindinis tikslas – pasiekti, kad visos mūsų kelionės būtų saugios.

"Tik ko nors netekę suvokiame vertę."
A. Šopenhaueris