Susitikimai, seminarai

Su pareigūnais

Balandžio 6-ąją Lietuvoje minima Saugaus eismo diena, kurios vienas iš prioritetų – saugaus eismo švietėjiška veikla, kuria siekiama ugdyti atsakingą eismo dalyvį. Pagrindinis tikslas – pasiekti, kad visos mūsų kelionės būtų saugios.

Urtė Neniškytė

Mūsų gimnazija šiemet dalyvauja projekte „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“. Projekto dalyviai lankosi mokyklose su mokiniais kalbėti apie pilietiškumą, galimybes visiems prisidėti prie valstybės kūrimo, padrąsinti, sprendžiant jauniems žmonėms rūpimus klausimus, įkvėpti karjeros galimybėms, palaikyti jų motyvaciją mokytis ir siekti aukščiausių tikslų. Neuromokslininkė Urtė Neniškytė – tai trečias projekto dalyvis, apsilankęs mūsų gimnazijoje.

,,Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti.‘‘

Jogaila Morkūnas

Pirmoji gruodžio savaitė buvo ypatingai užimta ir įdomi gimnazistams. Mokykloje ne tik šurmuliavo kalėdinė mugė, sužibo eglutė, bet čia apsilankė ir du svečiai iš projekto „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ Dusetų kultūros centro salėje su 6-12 klasių mokiniais susitiko renginių organizatorius, laidų vedėjas, verslininkas Jogaila Morkūnas bei žurnalistas, rašytojas, laidų vedėjas, Laisvės TV įkūrėjas Andrius Tapinas.

Įdomu klausytis Luko pasakojimo

Klasės valandėlėje ir vėl svečias. Šį kartą lankėsi mūsų gimnazijos buvęs mokinys, dabar Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomojo pulko vyresnysis šaulys Lukas Makarskas. Jis mums papasakojo apie savo kelią į kariuomenę. Tai iš tiesų buvo labai įdomu.

"Nesusigundyk pupomis, kurios danguje, surink tas, kurios žemėje."
Kinų patarlė