Susitikimai, seminarai

Šeštokai su rašytoja

Jau antrus metus gimnazija dalyvauja „Kokybės krepšelio“ projekte. Pernai gyvai susitikti ir pabendrauti su rašytojais sutrukdė pandemija. Daug susitikimų vyko nuotoliniu būdu. Šiemet, tik prasidėjus mokslo metams, suskubome į kūrybinio rašymo pamokas pasikviesti rašytoją Iloną Ežerinytę. Dauguma mokinių jau skaitę jos knygas, kartą dalyvavę susitikime, todėl ši žinia juos nudžiugino.

Rašytoja Kotryna Zylė

Įgyvendindami projekto „Kokybės krepšelis“ veiklos planą balandžio pabaigoje gimnazijos 7-8 klasių mokiniai dalyvavo susitikime su Kotryna Zyle – rašytoja ir dailininke, kuriančia mitologijos temomis.

Rašytoja Gaja Guna Ekle ir knyga
Balandžio 14 dieną 5-6 klasių mokiniai turėjo galimybę virtualiu būdu susitikti su dar viena jauna vaikų rašytoja Gaja Guna Ekle (Egle Baliutavičiūte). Rašytoja pristatė knygą labai intriguojančiu pavadinimu – „Brolis, kurio nereikėjo“.

Birutė Mar

Balandžio 13 dieną 8 klasės mokiniams literatūros pamoką apie tremtį, tremtinių išgyvenimus vedė Lietuvos nacionalinio dramos teatro (LNDT) aktorė, režisierė, „Solo“ teatro įkūrėja rašytoja Birutė Mar (Marcinkevičiūtė).

"Ar žmogus yra tik Dievo klaida? Ar Dievas tik žmogaus klaida?"
F. Nyčė