Rungtynių pradžia.

Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos ir „Santarvės“ pradinės mokyklos priešmokyklinukų susitikimai jau tapo tradiciniai. Balandžio 8 dieną Zarasų „Santarvės“ pradinėje mokykloje dalyvavome atviroje veikloje „Kartu smagiau“.

Šiais metais mūsų susitikime dalyvavo ir Pauliaus Širvio pagrindinės mokyklos priešmokyklinukai su pedagoge Rasa Dičiūniene. Veiklos tikslas - lavinti vaikų judėjimo įgūdžius, mokyti kūrybiškai juos taikyti įvairiose žaidybinėse situacijose, stiprinti sveikatą, ugdyti drąsą, kryptingą tikslo siekimą, draugiškumo, gražios partnerystės jausmą, garbingos kovos, rungtyniavimo supratimą.

Su nuotaikingąja pelyte.

Po trumpo apšilimo sporto salėje vyko estafetės. Į jas kvietė nuotaikinga pelytė. Vaikučiai rungtyniaudami galėjo įrodyti, kokie jie greiti, drąsūs ir sumanūs.

Po rungtynių „Santarvės“ pradinės mokyklos direktorė Valerija Palivoda visoms komandoms įteikė padėkas ir saldžius prizus. Tai vaikams suteikė daug teigiamų emocijų.

Po apdovanojimų pedagogės dalinosi gerąja darbo patirtimi, o vaikai bendravo su naujais draugais.

Dėkoju susitikimo organizatoriams už šiltą priėmimą, puikią šventę. Tikiuosi, kad mūsų bendradarbiavimas nenutrūks ir ateityje.

Jelena Budzilienė,
priešmokyklinės grupės pedagogė.
Nuotraukos autorės.

Šiuo metu įrašų nėra

"Dykaduoniai visada dideli plepiai: kuo mažiau galvoji, tuo daugiau kalbi."
Š. Monteskjė