Su pareigūnais
Su pareigūnais

Balandžio 6-ąją Lietuvoje minima Saugaus eismo diena, kurios vienas iš prioritetų – saugaus eismo švietėjiška veikla, kuria siekiama ugdyti atsakingą eismo dalyvį. Pagrindinis tikslas – pasiekti, kad visos mūsų kelionės būtų saugios.

Balandžio 5 d., minint Saugaus eismo dieną, ugdymo skyriaus „Sartukas“ mokiniai ir darželinukai susitiko su Zarasų r. policijos komisariato bendruomenės pareigūnu Liudviku Komka ir probacijos tarnybos specialiste Ramune Navickiene.

Bendruomenės pareigūnas vaikams vedė video pamoką saugaus eismo tema. Vaikai gavo naudingus saugaus eismo patarimus: kaip saugiai pereiti gatvę, kaip taisyklingai tamsiu paros metu dėvėti atšvaitus, kodėl važiuojant automobiliu būtina prisisegti saugos diržus. Visa tai buvo aptarta ir išbandyta praktinėse užduotyse.

Probacijos tarnybos specialistė mokiniams papasakojo apie Probacijos tarnybos pareigūnų veiklą, jos specifiką, funkcijas, pristatė savo profesiją, vykdomas priemones.

Laikas, praleistas saugaus eismo pamokoje vaikams neprailgo, o įgytos žinios tikrai pravers ateityje. Ugdytiniai pažadėjo gatvėje elgtis atsakingai ir atsargiai. Tikimės, kad tokios netradicinės pamokos padės išvengti skaudžių nelaimių. Dėkojame pareigūnams už bendradarbiavimą.

Socialinė pedagogė Birutė Kundavičienė

Artėja

Šiuo metu įrašų nėra

Dienynas

Dirbę pedagogai

Mintys

"Protingas žmogus gali būti įsimylėjęs kaip beprotis, bet ne kaip kvailys."
F. de Larošfuko

Orai