Šventės

Trečiokų valsas

Šeima…Koks gražus šis žodis ir kokią didelę reikšmę turintis kiekvieno žmogaus gyvenime. Čia tu jautiesi saugus, tave išklauso, paguodžia, padeda, palaiko, čia esi reikalingas ir mylimas. Šeima – vertybė, kurią nepaprastai svarbu puoselėti, todėl jau tradiciškai, atėjus pavasariui ir saulei ėmus siųsti šiltesnius ir malonesnius spindulėlius, gimnazija visus mokytojus, mokinius ir jų tėvelius pakvietė į padėkos šventę „Pabūkime kartu“.

Montažas

Ugdymo skyriuje „Sartukas“ buvo paminėta Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena.

Minėjimas prasidėjo Lietuvos himnu. Renginyje buvo apžvelgti 1990 metų istoriniai įvykiai Lietuvoje, demonstruojamos skaidrės apie kiekvienam iš mūsų svarbius Kovo 11-osios įvykius. Prisiminta, kokį sunkų kelią nuėjo Lietuva iki Nepriklausomybės atkūrimo dienos. Skambėjo tautinės dainos, buvo deklamuojami eilėraščiai Lietuvai.

Ši diena buvo paminėta iškilmingai, šventiškai ir linksmai.

Birutė Kundavičienė,
socialinė pedagogė

Pagerbti abiturientai

Šimtadienis – pakili ir svarbi akimirka kiekvienam abiturientui. Ši diena priverčia juos susimąstyti, kiek nedaug laiko liko gimnazijoje. Nors atėjus šiai šventei dvyliktokai vis labiau pradeda nerimauti dėl artėjančių egzaminų, vakaras nepraeina be jų šypsenų bei juoko, nes vienuoliktokų surengtoje šventėje niekada netrūksta smagių ir įsimintinų akimirkų.

Ikimokyklinukai vasario 16-osios šventėje

Vasario 15 dieną ugdymo skyriuje „SARTUKAS“ vyko minėjimas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.

"Kvailiai nelaistomi, jie auga patys."
T. Fuleris