Šventės

Scenoje septintokai

Šiemet, kaip ir kasmet, už kalėdinius renginius gimnazijoje buvo atsakingi vienuoliktokai. Ilgai nelaukę, dar lapkritį, jie ėmė ruoštis gražiausioms metų šventėms. Ieškojo rėmėjų, kūrė scenarijų, galvojo užduotis, pirko prizus.

Trčiokų pasirodymas

Pagaliau sulaukėme žiemos, nors ir be sniego, bet gražiausios metų šventės mus aplankė. Visas gruodis buvo skirtas pasiruošti šventėms.

Pirmokų priesaika

Štai nuaidėjo dar vienas rugsėjo pirmosios skambučio aidas, sukvietęs visus pradėti dar vienus mokslo metus. Šildant skaistiems saulės spinduliams, rugsėjo 2-ąją, Mokslo ir žinių dieną, dusetiškiai pradėjo bendra malda Dusetų Švč. Trejybės bažnyčioje. Po šventų Mišių mokytojai, mokiniai bei jų tėveliai skubėjo į Dusetų kultūros centrą, kur vyko mokslo metų pradžios šventė. Ji buvo pradėta Lietuvos Respublikos himnu.

Abiturientai atvyksta į gimnaziją

Gegužės 24 dieną mūsų gimnazijos XV laidos abiturientai iškeliavo į platųjį pasaulį. Mat jiems nuaidėjo paskutinis skambutis. Ryte triukšmingai ir su plačiomis šypsenomis jie atvyko į gimnaziją, kur juos tradiciškai pasitiko jaunesni mokiniai. Tradicija laikytinas ritualas savo klasės auklėtoją pasiimti iš namų ir atsivežti į mokyklą šiemet taip pat nebuvo pamirštas. Kartu su dvyliktokais policijos automobilyje atvyko ir jų auklėtojas Rimantas Damaška. Keliaujant į klasę, dvyliktokus lydėjo visą mokyklą puošiantys balti paukščiukai. Paskutines pamokas mokinių pageidavimu vedė pirmokai, pirmoji mokytoja Ilona Pužienė, lietuvių kalbos mokytojos Dainora Biliūnaitė bei Vanda Normantienė. Šią dieną jie paskutinį kartą turėjo galimybę pasėdėti mokyklos suole, pabūti visi kartu, pasidalinti bei pasidžiaugti prisiminimais.

"Nėra prasmės prisiminti praeities, jei ji neturi įtakos dabarčiai."
Č. Dikensas