Šventės

Rudeninei nuotaikai

Spalio 5 dieną kasmet daugelyje šalių minima Tarptautinė mokytojų diena. Ši šventė neaplenkė ir Kazimiero Būgos gimnazijos. Jau nuo ankstyvo ryto mokykloje šurmuliavo gerai nusiteikę mokiniai, nekantriai laukiantys mokytojų prie durų. Su muzika, plojimais bei šūksniais juos pasitikę abiturientai įteikė kiekvienam mokytojui po gėlytę ir palydėjo iki mokytojų kambario. Ten jų laukė abiturientų skoningai papuoštas mokytojų kambarys ir ruoštos saldžios vaišės bei lengva, raminanti džiazo muzika.

Mokslo metus pasitinkant

Kai dienos ima trumpėti, miškuose pridygsta grybų, o švelnų vėjelį pakeičia šaltesnis, suprantame, kad žaismingą, įvairiausių prisiminimų išmargintą, karštą vasarą keičia ruduo. O kartu su juo ateina ir rugsėjo pirmosios šventė bei nauji mokslo metai.

Su padėkomis rankose

Birželio 2 dieną gimnazijos ugdymo skyriuje „Sartukas“ vyko Mokslo metų baigimo šventė.

Paskutinė pamoka

Kiekvieną dieną gimnazijoje skamba skambutis, tačiau gegužės 25 dieną jis nuskambėjo kitaip. Žmogeliukais, pėdutėmis bei gėlėmis išpuoštoje gimnazijoje vyko didžiulė šventė, skirta XIII laidos abiturientams. Iki vėlaus vakaro ir nuo ankstyvo ryto gimnazijoje triūsę vienuoliktokai išdabino koridorius bei abiturientų klasę.

"Nėra žmonių be ydų. Iš mūsų tas tėra geriausias, kuris turi jų mažiausiai."
Horacijus