Šventės

Šventinės gėlės

Kaip ir visoje Lietuvoje, Dusetose irgi abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis. Šiemet jis šiek tiek kitoks, bet, džiaugiamės, kad įvyko... Išleidome XVII abiturientų laidą.

Likus šimtui dienų iki pirmojo egzamino, abiturientai švenčia Šimtadienį, kuris primena artėjančius egzaminus ir naują gyvenimo etapą. Tik, deja, šiemt Šimtadienis visiškai kitoks, nei įprastai.

XVI abiturientų laida

Paskutinis skambutis –  svarbi šventė kiekvienam abiturientui, nes po jos prasideda savarankiškas gyvenimas, atsiveria naujos galimybės. Nors dabartinė situacija neleido visiems paskutinį kartą susirinkti į gimnaziją, ši diena nebuvo pamiršta. XVI laidos dvyliktokai, tęsdami tradicijas, puošė savo automobilius bei visą naktį garsiai važinėdami miestelio gatvėmis leido sau pabėgti nuo egzaminų keliamo nerimo.

XVI laida prieš šventę

Mažiau nei šimtas dienų – tiek liko iki dvyliktokų brandos egzaminų. Šį svarbų skaičių, kaip ir kasmet, dvyliktokai pažymėjo vienuoliktokų surengtu šimtadieniu. Šių metų tema – „M.A.M.A“ apdovanojimai. Į Dusetų kultūros centrą gausiai susirinko gimnazistų, mokytojų bei svečių. Šventėje netrūko juoko, gerų emocijų, artumo. Vienuoliktokai išties ruošėsi labai atsakingai: gamino kalendorių, pusatestačius, kūrė filmuką apie abiturientus.

Šiuo metu įrašų nėra

"Tas, kuris puola į neviltį dėl to, kas vyksta, – bailys, o tas, kuris tiki žmogaus dalia – beprotis."
A. Kamiu