Šventės

Abiturientai atvyko

Gegužės 27-ąją dieną mūsų gimnazijoje nuskambėjo Paskutinis skambutis. Gimnazija, pasipuošusi kvapniais alyvų žiedais bei margaspalviais drugiais, kvietė keturiolika XVIII laidos abiturientų kartu prisiminti ir pasidžiaugti jų ilga, dvylikos metų kelione, kuri artėjo į pabaigą.

Pasakojimas apie du sietus

Vasario 16-oji Lietuvos žmonėms ypatinga diena. Visi švenčia Valstybės atkūrimo dieną. Mūsų gimnazija, nors ir anksčiau, prieš išeinant žiemos atostogų, paminėjo šią dieną. Visą dieną gimnazijos fojė, TV ekrane, buvo demonstruojamos skaidrės apie Nepriklausomybės atkūrino dieną. Mokiniams buvo priminta, kad 1918 metais vasario 16 dieną Lietuvos Tarybos nariai Vilniuje pasirašė dokumentą, skelbiantį, kad atkuriama Lietuvos Valstybė. Ji atsižada nuo visų valstybinių ryšių, kada nors buvusių su kitomis tautomis. Tolimesnis valstybės likimas bei santvarka buvo patikėta kurti Atkuriamajam Seimui. Taip pat mokiniai galėjo grožėtis nuostabiais Lietuvos vaizdais.

Abiturientai su auklėtoja

Vasario 11 dieną mūsų gimnazijoje vyko viena smagiausių ir įsimintiniausių švenčių– Šimtadienis. Dėl pasaulyje siaučiančios pandemijos renginys šiemet buvo kiek kitoks. Jis vyko ne Dusetų kultūros centre, o gimnazijos skaitykloje, mažame dvyliktokų ir vienuoliktokų būrelyje. Šventę puikiai vedė vienuoliktokės Kornelija Barzdaitė ir Ilvydė Ragėnaitė. Gaila, kad negalėjo dalyvauti nei abiturientų draugai, nei artimi giminaičiai. Tačiau šventinė nuotaika dėl to visai neišblėso.

Sveikinimo gėlės

Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija paminėjo Tarptautinę mokytojų dieną. Kaip ir kiekvienais metais, šventę rengė IVg klasės mokiniai ir jų auklėtoja. Pertraukų metu mokykloje skambėjo muzika.

Šiuo metu įrašų nėra

"Žmogus, norintis vadovauti orkestrui, privalo atsukti miniai nugarą."
Dž. Kukas