Šventės

Sveikinimo gėlės

Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija paminėjo Tarptautinę mokytojų dieną. Kaip ir kiekvienais metais, šventę rengė IVg klasės mokiniai ir jų auklėtoja. Pertraukų metu mokykloje skambėjo muzika.

Šventinės gėlės

Rugsėjo 1-ąją Dusetų Švč. Trejybės bažnyčioje po šv. mišių nuaidėjo skambutis, sukvietęs į Mokslo ir žinių šventę visą Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos bendruomenę. Klebonas kanauninkas Stanislovas Krumpliauskas sveikino mokytojus, mokinius bei jų tėvelius, primindamas, jog vasara baigėsi ir laikas sugrįžti į mokyklinius suolus. Renginį vedė gimnazijos aštuntokai – Uršulė Krikščionaitytė ir Pijus Ruzgas, šventė tradiciškai prasidėjo „Tautiška giesme“.

Šventinės gėlės

Kaip ir visoje Lietuvoje, Dusetose irgi abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis. Šiemet jis šiek tiek kitoks, bet, džiaugiamės, kad įvyko... Išleidome XVII abiturientų laidą.

Likus šimtui dienų iki pirmojo egzamino, abiturientai švenčia Šimtadienį, kuris primena artėjančius egzaminus ir naują gyvenimo etapą. Tik, deja, šiemt Šimtadienis visiškai kitoks, nei įprastai.

"Gerbti reikia tą, kuris yra dosnus, o ne tą, kuris gali būti dosnus."
N. Makiavelis