Šventės

Dvyliktokai palydi pirmokus

Vis dažniau, eidamas taku tarp medžių, įsiveli į voratinklį, saugaisi, kad kokia apsnūdusi bitė neįgeltų. Štai mama į rankas įduoda grėblį, o vėliau ir krepšį obuoliams. Spėji pajusti, kad vasaros vakarai visai nebešilti, o rytais pasitinka balta migla. Televizijos ekranus išmargina reklamos apie mokyklinių prekių akcijas. Tuomet jau tikrai suvoki, kad ruduo, o mokslo metų pradžia visai čia pat.

Pakeliui į šventę

Gyvenimas – tai kelionė. Žingsnis po žingsnio. Jei kiekvienas žingsnis bus stulbinantis ir nepaprastas, tai toks bus ir gyvenimas. Į tokią nepaprastą kelionę gegužės 24 dieną išlydėjome Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos  XIV laidos abiturientus.

Rudeninei nuotaikai

Spalio 5 dieną kasmet daugelyje šalių minima Tarptautinė mokytojų diena. Ši šventė neaplenkė ir Kazimiero Būgos gimnazijos. Jau nuo ankstyvo ryto mokykloje šurmuliavo gerai nusiteikę mokiniai, nekantriai laukiantys mokytojų prie durų. Su muzika, plojimais bei šūksniais juos pasitikę abiturientai įteikė kiekvienam mokytojui po gėlytę ir palydėjo iki mokytojų kambario. Ten jų laukė abiturientų skoningai papuoštas mokytojų kambarys ir ruoštos saldžios vaišės bei lengva, raminanti džiazo muzika.

Mokslo metus pasitinkant

Kai dienos ima trumpėti, miškuose pridygsta grybų, o švelnų vėjelį pakeičia šaltesnis, suprantame, kad žaismingą, įvairiausių prisiminimų išmargintą, karštą vasarą keičia ruduo. O kartu su juo ateina ir rugsėjo pirmosios šventė bei nauji mokslo metai.

"Kai pagaliau atrandate tobulą moterį, paaiškėja, kad ji laukia tobulo vyro."
Janda dėsnis