Šventės

Abiturientai atvyksta į gimnaziją

Gegužės 24 dieną mūsų gimnazijos XV laidos abiturientai iškeliavo į platųjį pasaulį. Mat jiems nuaidėjo paskutinis skambutis. Ryte triukšmingai ir su plačiomis šypsenomis jie atvyko į gimnaziją, kur juos tradiciškai pasitiko jaunesni mokiniai. Tradicija laikytinas ritualas savo klasės auklėtoją pasiimti iš namų ir atsivežti į mokyklą šiemet taip pat nebuvo pamirštas. Kartu su dvyliktokais policijos automobilyje atvyko ir jų auklėtojas Rimantas Damaška. Keliaujant į klasę, dvyliktokus lydėjo visą mokyklą puošiantys balti paukščiukai. Paskutines pamokas mokinių pageidavimu vedė pirmokai, pirmoji mokytoja Ilona Pužienė, lietuvių kalbos mokytojos Dainora Biliūnaitė bei Vanda Normantienė. Šią dieną jie paskutinį kartą turėjo galimybę pasėdėti mokyklos suole, pabūti visi kartu, pasidalinti bei pasidžiaugti prisiminimais.

Trečiokų valsas

Šeima…Koks gražus šis žodis ir kokią didelę reikšmę turintis kiekvieno žmogaus gyvenime. Čia tu jautiesi saugus, tave išklauso, paguodžia, padeda, palaiko, čia esi reikalingas ir mylimas. Šeima – vertybė, kurią nepaprastai svarbu puoselėti, todėl jau tradiciškai, atėjus pavasariui ir saulei ėmus siųsti šiltesnius ir malonesnius spindulėlius, gimnazija visus mokytojus, mokinius ir jų tėvelius pakvietė į padėkos šventę „Pabūkime kartu“.

Montažas

Ugdymo skyriuje „Sartukas“ buvo paminėta Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena.

Minėjimas prasidėjo Lietuvos himnu. Renginyje buvo apžvelgti 1990 metų istoriniai įvykiai Lietuvoje, demonstruojamos skaidrės apie kiekvienam iš mūsų svarbius Kovo 11-osios įvykius. Prisiminta, kokį sunkų kelią nuėjo Lietuva iki Nepriklausomybės atkūrimo dienos. Skambėjo tautinės dainos, buvo deklamuojami eilėraščiai Lietuvai.

Ši diena buvo paminėta iškilmingai, šventiškai ir linksmai.

Birutė Kundavičienė,
socialinė pedagogė

Pagerbti abiturientai

Šimtadienis – pakili ir svarbi akimirka kiekvienam abiturientui. Ši diena priverčia juos susimąstyti, kiek nedaug laiko liko gimnazijoje. Nors atėjus šiai šventei dvyliktokai vis labiau pradeda nerimauti dėl artėjančių egzaminų, vakaras nepraeina be jų šypsenų bei juoko, nes vienuoliktokų surengtoje šventėje niekada netrūksta smagių ir įsimintinų akimirkų.

Numatytų renginių nėra.

"Tam, kuris ilgai mąsto apie tai, kaip daryti gera, nelieka laiko būti geram."
R. Tagorė