Šventės

Pakeliui į šventę

Gyvenimas – tai kelionė. Žingsnis po žingsnio. Jei kiekvienas žingsnis bus stulbinantis ir nepaprastas, tai toks bus ir gyvenimas. Į tokią nepaprastą kelionę gegužės 24 dieną išlydėjome Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos  XIV laidos abiturientus.

Rudeninei nuotaikai

Spalio 5 dieną kasmet daugelyje šalių minima Tarptautinė mokytojų diena. Ši šventė neaplenkė ir Kazimiero Būgos gimnazijos. Jau nuo ankstyvo ryto mokykloje šurmuliavo gerai nusiteikę mokiniai, nekantriai laukiantys mokytojų prie durų. Su muzika, plojimais bei šūksniais juos pasitikę abiturientai įteikė kiekvienam mokytojui po gėlytę ir palydėjo iki mokytojų kambario. Ten jų laukė abiturientų skoningai papuoštas mokytojų kambarys ir ruoštos saldžios vaišės bei lengva, raminanti džiazo muzika.

Mokslo metus pasitinkant

Kai dienos ima trumpėti, miškuose pridygsta grybų, o švelnų vėjelį pakeičia šaltesnis, suprantame, kad žaismingą, įvairiausių prisiminimų išmargintą, karštą vasarą keičia ruduo. O kartu su juo ateina ir rugsėjo pirmosios šventė bei nauji mokslo metai.

Su padėkomis rankose

Birželio 2 dieną gimnazijos ugdymo skyriuje „Sartukas“ vyko Mokslo metų baigimo šventė.

Numatytų renginių nėra.

"Geriausias būdas prisiminti gerus darbus – juos kartoti."
F. Bekonas