Šventės

Montažas

Ugdymo skyriuje „Sartukas“ buvo paminėta Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena.

Minėjimas prasidėjo Lietuvos himnu. Renginyje buvo apžvelgti 1990 metų istoriniai įvykiai Lietuvoje, demonstruojamos skaidrės apie kiekvienam iš mūsų svarbius Kovo 11-osios įvykius. Prisiminta, kokį sunkų kelią nuėjo Lietuva iki Nepriklausomybės atkūrimo dienos. Skambėjo tautinės dainos, buvo deklamuojami eilėraščiai Lietuvai.

Ši diena buvo paminėta iškilmingai, šventiškai ir linksmai.

Birutė Kundavičienė,
socialinė pedagogė

Pagerbti abiturientai

Šimtadienis – pakili ir svarbi akimirka kiekvienam abiturientui. Ši diena priverčia juos susimąstyti, kiek nedaug laiko liko gimnazijoje. Nors atėjus šiai šventei dvyliktokai vis labiau pradeda nerimauti dėl artėjančių egzaminų, vakaras nepraeina be jų šypsenų bei juoko, nes vienuoliktokų surengtoje šventėje niekada netrūksta smagių ir įsimintinų akimirkų.

Ikimokyklinukai vasario 16-osios šventėje

Vasario 15 dieną ugdymo skyriuje „SARTUKAS“ vyko minėjimas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.

Dvyliktokai palydi pirmokus

Vis dažniau, eidamas taku tarp medžių, įsiveli į voratinklį, saugaisi, kad kokia apsnūdusi bitė neįgeltų. Štai mama į rankas įduoda grėblį, o vėliau ir krepšį obuoliams. Spėji pajusti, kad vasaros vakarai visai nebešilti, o rytais pasitinka balta migla. Televizijos ekranus išmargina reklamos apie mokyklinių prekių akcijas. Tuomet jau tikrai suvoki, kad ruduo, o mokslo metų pradžia visai čia pat.

"Visos aistros geros, kol jas valdome, visos blogos, jeigu joms paklūstame."
Ž. Ž. Ruso