Šventės

XVI laida prieš šventę

Mažiau nei šimtas dienų – tiek liko iki dvyliktokų brandos egzaminų. Šį svarbų skaičių, kaip ir kasmet, dvyliktokai pažymėjo vienuoliktokų surengtu šimtadieniu. Šių metų tema – „M.A.M.A“ apdovanojimai. Į Dusetų kultūros centrą gausiai susirinko gimnazistų, mokytojų bei svečių. Šventėje netrūko juoko, gerų emocijų, artumo. Vienuoliktokai išties ruošėsi labai atsakingai: gamino kalendorių, pusatestačius, kūrė filmuką apie abiturientus.

Scenoje septintokai

Šiemet, kaip ir kasmet, už kalėdinius renginius gimnazijoje buvo atsakingi vienuoliktokai. Ilgai nelaukę, dar lapkritį, jie ėmė ruoštis gražiausioms metų šventėms. Ieškojo rėmėjų, kūrė scenarijų, galvojo užduotis, pirko prizus.

Trčiokų pasirodymas

Pagaliau sulaukėme žiemos, nors ir be sniego, bet gražiausios metų šventės mus aplankė. Visas gruodis buvo skirtas pasiruošti šventėms.

Pirmokų priesaika

Štai nuaidėjo dar vienas rugsėjo pirmosios skambučio aidas, sukvietęs visus pradėti dar vienus mokslo metus. Šildant skaistiems saulės spinduliams, rugsėjo 2-ąją, Mokslo ir žinių dieną, dusetiškiai pradėjo bendra malda Dusetų Švč. Trejybės bažnyčioje. Po šventų Mišių mokytojai, mokiniai bei jų tėveliai skubėjo į Dusetų kultūros centrą, kur vyko mokslo metų pradžios šventė. Ji buvo pradėta Lietuvos Respublikos himnu.

Šiuo metu įrašų nėra

"Prieš rodydamas mano dėmes, nusiplauk pirštą."
B. Franklinas