Šventės

XVI abiturientų laida

Paskutinis skambutis –  svarbi šventė kiekvienam abiturientui, nes po jos prasideda savarankiškas gyvenimas, atsiveria naujos galimybės. Nors dabartinė situacija neleido visiems paskutinį kartą susirinkti į gimnaziją, ši diena nebuvo pamiršta. XVI laidos dvyliktokai, tęsdami tradicijas, puošė savo automobilius bei visą naktį garsiai važinėdami miestelio gatvėmis leido sau pabėgti nuo egzaminų keliamo nerimo.

XVI laida prieš šventę

Mažiau nei šimtas dienų – tiek liko iki dvyliktokų brandos egzaminų. Šį svarbų skaičių, kaip ir kasmet, dvyliktokai pažymėjo vienuoliktokų surengtu šimtadieniu. Šių metų tema – „M.A.M.A“ apdovanojimai. Į Dusetų kultūros centrą gausiai susirinko gimnazistų, mokytojų bei svečių. Šventėje netrūko juoko, gerų emocijų, artumo. Vienuoliktokai išties ruošėsi labai atsakingai: gamino kalendorių, pusatestačius, kūrė filmuką apie abiturientus.

Scenoje septintokai

Šiemet, kaip ir kasmet, už kalėdinius renginius gimnazijoje buvo atsakingi vienuoliktokai. Ilgai nelaukę, dar lapkritį, jie ėmė ruoštis gražiausioms metų šventėms. Ieškojo rėmėjų, kūrė scenarijų, galvojo užduotis, pirko prizus.

Trčiokų pasirodymas

Pagaliau sulaukėme žiemos, nors ir be sniego, bet gražiausios metų šventės mus aplankė. Visas gruodis buvo skirtas pasiruošti šventėms.

Šiuo metu įrašų nėra

"Kuklus ir be turto linksmas, pasipūtęs ir su turtais niūrus."
Kinų patarlė