„Sveikinimų koncerto“ vedėja

Nors šiemet žiema ir pagailėjo sniego, bet Šv. Kalėdos su gausybe renginių ir linksmybių atkeliavo. Mūsų gimnazijoje prieš pat žiemos atostogas vyko kalėdinis žiburėlis, kurį, kaip jau įprasta, surengė vienuoliktokai. Jie įspūdingai papuošė salę ir pasirūpino, kad abi renginio dalys (5-8 klasių ir Ig-IVg klasių) praeitų sklandžiai ir organizuotai.

5-8 klasių mokinių renginio tema buvo „Sveikinimų koncertas”. Jo vedėja (šmaikštusis vienuoliktokas Eitvydas Vanagas) sveikino gimnazijos darbuotojus: mokytojus, valytojas, virėjas su artėjančiomis šventėmis. Jiems buvo skiriami puikūs Ryčio Cicino, Džordanos Butkutės bei ansamblio „Poliarizuoti stiklai“ pasirodymai.

„Eurovizijos“ vedėjai Kamilė ir Lukas

Koncerto pertraukėlių metu mokiniai rodė reklamas. Vieni pristatė ,,Coca colos“, kiti – buitinės chemijos, baldų, telekomunikacijų bei drabužių reklamas. Visi mokiniai žiūrovus stebino kūrybiškumu, puikia vaidyba, pašėlusiu humoru. Jų reklamas komentavo šmaikštūs ir kandūs vienuoliktokai. Visos klasės įrodė, kad fantazijai nėra ribų. Apsilankęs Kalėdų senis kiekvienai klasei dovanojo saldainių. Pirmąją vietą laimėjo 8a mokinių reklama, reklamavusi mobiliuosius telefonus ir visiems suteikusi daug smagių emocijų. Antri liko šeštokai, o treti – septintokai. Šių klasių mokiniai džiaugėsi skaniais tortais, o likusieji – dideliais šakočiais.

Renginį pagyvino ir netikėtas mokytojų pasirodymas. Jos reklamavo naujai atidarytą gyvūnėlių grožio procedūrų saloną.

Antrojoje dalyje vyko I-IVg klasių mokinių karnavalas, kurio tema buvo ,,Eurovizija“. Jau prieš mėnesį kiekviena klasė gavo jiems skirtą užduotį. Tą vakarą žiūrovai turėjo galimybę pamatyti Rusijos bobučių ,,Buranovskije babuški“, „LT United“, Verkos Serdiučkos, roko grupės „Lordi“ bei Ruslanos pasirodymus. Visos klasės rengėsi atsakingai, todėl ir numeriai buvo puikūs. Pirmąją vietą užėmė dešimtokai, vykusiai parodijavę Verką Serdiučką. Blizgantys drabužiai ir smagus šokis jiems atnešė pripažinimą. Abiturientai parodė įdomų filmuką, kaip suomių grupė „Lordi“ ruošėsi Eurovizijai, o labiausiai nustebino visus ne tik monstrų kaukėmis, bet ir gyvai atlikta daina „Hard Rock Hallelujah“. IVgb merginos, pasipuošusios odiniais drabužiais, publiką sužavėjo ugningu šokiu. Eurovizijos konkursą vedė vienuoliktokai Kamilė Lisinskaitė ir Lukas Palivanas. Atlikėjų pasirodymus komentavo ir vertino skirtingų šalių atstovai. Buvo susisiekta su Rusijos, Italijos bei Prancūzijos vertintojais.

Visų pasirodymai buvo įspūdingi ir šaunūs! Belieka padėkoti vienuoliktokams už puikiai surengtą šventę, nuostabų salės papuošimą, už įdėtą triūsą, už linksmai praleistą laiką.

Karolina Cvetkovaitė,
Iga klasės mokinė.

Numatytų renginių nėra.

"Jaunas galite būti tik vieną kartą, tačiau nesubrendęs – visą gyvenimą."
Andersono aksioma