Reginio vedėjai Greta ir Jokūbas
Reginio vedėjai Greta ir Jokūbas

Koks gražus tas nepaprastas dienų tekėjimas ant baltu sniegu užklotos žemės: viskas kartojasi, sukasi ratu, tik metų tėkmėj užsimiršta. Visi laukiame švenčių, kurios praskaidrina mūsų kasdienybę. Laukė jų ir mūsų mokiniai. Ne tik Šv. Kalėdų bei Naujųjų metų, bet ne ką mažiau – vienuoliktokų organizuoto kalėdinio renginio „Šventos Kalėdos mano širdyje“. Ilgai ir atsakingai jam ruošėsi : originaliai išpuošė gimnaziją, surengė išskirtinę rogių parodą bei visus pakvietė į smagų, nuotaikingą renginį, kuris skleidė šilumą bei džiaugsmą.

 5-8 klasių renginio tema – visiems gerai žinoma TV laida „Muzikinė kaukė“. Šį projektą puikiai vedė Greta Kibirkštytė ir Jokūbas Kuzma. Žinoma, koks konkursas be teisėjų? Taigi garbingą komisijos pirmininko vietą užėmė praeitų metų „Eurovizijos“ nugalėtoja Verka Serdiučka (Dovydas Alaunė). Jam padėjo grupės „Mokinukės“ narė Irūna Pūzaraitė (Rugilė Miškinytė), garsiosios grupės „The Beatles“ narys Džonas Lenonas (Raimondas Sinica) bei visų bobučių numylėtinis Radžis (Gabija Likauskaitė).

Pirmieji pasirodė penktokai, kurie pristatė Keistuolių Teatro dainą „Būk mano varpeliu“. Jie buvo pasirengę išties puikiai, tad iš komisijos sulaukė pagyrimų. Trumpos pertraukėlės metu scenoje karaliavo komisijos pirmininkas Verka Serdiučka su grupe.

Rugilės ir Dovydo debiutas
Rugilės ir Dovydo debiutas

Šeštokai prisistatė su daina „The Fox“, kurią atliko grupė „Ylvis“ Gražūs kostiumai ir grakštus šokis sulaukė gausių plojimų. Kūrybingi septintokai įkūnijo grupę „Village People“ ir atliko dainą „Y.M.C.A“. Maloniai visus nustebino aštuntokai, kurie parodijavo merginų pop grupę „Yva“. Skambėjo jų atliekama daina „Paukštelis“.

Kad būtų linksmiau, visus žiūrovus linksmino Džonas Lenonas su grupe „The Beatles“, dainavo Irūna su grupe „Mokinukės“ bei bobučių numylėtinis Radžis.

Netrukus į sceną su gausiomis dovanomis buvo pakviestas Kalėdų senelis. Jis apdovanojo septintą klasę už gražiausiai papuoštus langus, o aštuntokus – už gražiausias roges. Šiais metais vienuoliktokai tikrai pasistengė ir nė viena klasė neliko be prizų. Ypatingai smagu, kad į šį šurmulį įsiliejo ir Zarasų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio atstovės Vaiva Bagdanavičiūtė ir Natalija Papečkytė. Jos taip pat turėjo saldų prizą, kurį įteikė septintos klasės mokiniams. Tokiomis gražiomis emocijomis pasibaigė pirmoji kalėdinio renginio dalis.

Į antrąją renginio dalį susirinko daug žiūrovų. Tarp jų buvo mokinių, kurie jau baigė mūsų gimnaziją, bet vis dar ateina pažiūrėti, kaip kitiems pavyksta surengti šią smagią šventę.

Kalėdų senelis su Šeimynėle
Kalėdų senelis su Šeimynėle

Vienuoliktokai vaidino šeimyną: senelį Alfonsą (Raimondas Sinica), močiutę Alvyrią (Gabija Likauskaitė) ir anūką Bijūną (Ernestas Pimpė). Ši puiki šeimynėlė sutiko naujo televizijos kanalo „Supranti gi TV‘‘ atidarymą. Seneliui įjungus televizorių, naują kanalą pristatė vedėjai Rugilė Miškinytė ir Dovydas Alaunė. Tuoj prasidėjo mokinių pasirodymai. Devintokai parodijavo laidą „Mano vyras gali‘‘. Po labai įdomios mokinių paruoštos laidos, kaip įprasta, renginio organizatoriai parodė „ShopTop‘‘ reklamą, Visus žiūrovus, besiskundžiančius nugaros skausmais, ragino pirkti Turbodiską. Ši reklama sukėlė daug gardaus juoko.

Žiūrovai turėjo galimybę pamatyti laidą „Ekstrasensų mūšis‘‘, kurią parengė devintos b klasės mokiniai. „Kokių antgamtinių galių gali turėti žmogus, ar tikrai galima matyti kiaurai sienas, skaityti mintis ar nuspėti ateitį, – bandė atsakyti devintokai. O gal visa tai – tik gudrūs triukai?“ Iškart po laidos – dar viena „Sniego Loto‘‘ reklama. Prieš renginį buvo išdalinti lapeliai su numerėliais. Loterijos metu iš indo buvo traukiami lapeliai ir kviečiami „bilietėlių‘‘ savininkai. Dalyviai galėjo laimėti puikius prizus: virtuvės indus, baldų komplektus, traktorius, motociklus ar saldainius. Deja, viskas buvo iš vaikiškų žaislų skyriaus...

Renginio viešnios
Renginio viešnios

Kai tik paaiškėjo laimingieji, atėjo eilė pasirodyti dešimtai klasei su skandalinga laida „KK2‘‘. Kaip visuomet, dešimtokai stebino ir dainomis, iš šokiais.

Po dešimtos klasės mokinių pasirodymo netruko prabėgti dar viena reklama – vienuoliktokai reklamavo ,,Elnio paskolą‘‘.

Tuomet pasirodė abiturientai, pasiruošę kalbėti apie sveikatą laidoje „Kvieskite daktarą‘‘. Nepakartojamas daktaras (Eitvydas Vanagas) ir žavi blondinė (Justina Šinkūnaitė) ir sergantis Kalėdų senelis visus prajuokino iki ašarų.

Laidai pasibaigus, šeimynėlė iškeliavo į „Supranti gi TV‘‘ studiją, ir kartu su savimi atsitempė Kalėdų senelį. Vedėjai paprašė senelio paskelbti kalėdinio konkurso „Rogės‘‘ nugalėtojus. Jis pranešė, kad tai yra dvyliktos klasės mokinių rogės, į kurias jis norėtų pakeisti savąsias, tad jiems ir įteikė prizą. Taip pat Kalėdų senelis atskleidė, kas gražiausiai papuošė gimnazijos langus karpiniais. Tai abi devintos klasės. Už šaunias TV laidas visos klasės buvo apdovanotos saldžiais prizais, kuriuos įsteigė dosnūs rėmėjai. Taigi renginiui pasibaigus visi išsiskirstė laimingi, kupini kalėdinės nuotaikos.

Greta Stankevičiūtė,
Vismantė Sinkevičiūtė, 7 kl. mokinės.
Nuotr. Elzės Pimpytės.

Artėja

Dienynas

Dirbę pedagogai

Mintys

"Tinginiai visuomet esti vidutinybės visose srityse."
Volteras