Abiturientai pasitiko mokytojus

Spalio 5 dieną, vos pravėrus Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos duris, visus pasitiko skambanti muzika, gražūs, pasitempę, besišypsantys abiturientai. Jie kiekvienam mokytojui įteikė po saldžią dovanėlę, gėlę bei aidint plojimams palydėjo iki mokytojų kambario. Mokytojų kambarys irgi buvo rudeniškai žavus: margaspalviai klevo lapai, obuoliai, šventiškas stalas.

Šventės vedėjai Greta ir Dovydas

Abiturientai Greta Kibirkštytė ir Dovydas Alaunė, užsukę į mokytojų kambarį, posmais pasveikino visus Tarptautinės mokytojų dienos proga ir kvietė smagiai praleisti dieną prie arbatos, kavos puodelio bei paragauti mokinių gamintų gardumynų.

Tą dieną pamokas vedė vienuoliktokai bei dvyliktokai, todėl mokytojai galėjo mėgautis švente.

Skelbiamos metų nominacijos

Po pirmos pamokos abiturientai pakvietė mokytojus į fojė, kur vyko trumpas koncertas. Keletą dainų mokytojams dovanojo antrokė Uršulė Krikščionaitytė bei mokytojos Eglės Kuzmienės vadovaujamas merginų ansamblis. Po gražių linkėjimų, kad niekada netrūktų mylinčių, gerbiančių ir vertinančių sunkų mokytojo darbą mokinių, abiturientai Greta ir Dovydas mokytojus kvietė apžiūrėti ką tik atidarytą mokinių dailės darbų parodą „Gyvybės medis“.

Tą dieną mokytojų dar laukė vienas siurprizas: buvo skelbiamos „Metų nominacijos – 2015“. Mokinių išrinktos ir išdalintos net aštuonios nominacijos. Ja paskelbti buvo kviečiami ankstesniais metais tokias pat ar labai panašias nominacijas laimėję mokytojai Danutė Janušienė, Svetlana Gilienė, Daiva Krikščionaitienė ir kiti.

Nominacija mokytojai A. Žiliukienei

„Metų geriausias šposininkas“ nominaciją laimėjo fizikas Rimantas Damaška. Už tai, kad nuolat seka mados tendencijas „Metų įmantriausio stiliaus“ nominacija įteikta mokytojai Dainorai Biliūnaitei.

Metų griežtuolis“ – pripažinta matematikė Laima Dijokienė. Ją paskelbti buvo pakviesta kažkada „Geležinės ledi“ nominantė Audronė Macijauskienė. „Metų šypsnio“ nominacija atiteko muzikos mokytojai Eglei Kuzmienė, „Metų geriausiu draugu“ pripažintas Vidas Čekas. Už tai, kad visada randa ką pasakyti, mokytojai Aldonai Žiliukienei skirta „Metų iškalbingiausios“ nominacija. Tikybos mokytoja Edita Palivanaitė pelnė „Metų nuoširdumas“ nominaciją, o už frazę „speaking gavarit“ Svetlanai Gilienei atiteko „Metų geriausios frazės“ nominacija.

Mokytojų įvertinimas visiems suteikė daug gerų emocijų ir gardaus juoko.

Po šventės gimnazijoje mokytojai išskubėjo į Zarasus, kur vyko tradicinė šventė. Po sveikinimų ir padėkų Zarasų rajono savivaldybė visiems mokytojams dovanojo nuotaikingą Pauliaus Stalionio koncertą.

Vanda Normantienė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

"Tiesą sakant, tik nedaugelis gyvena šiandien. Dauguma rengiasi gyventi vėliau."
Dž. Sviftas