Antrokai su Kalėdų seneliu

Gruodis – susikaupimo, atsiprašymo, švenčių laukimo metas. Pradinių klasių mokiniai pasipuošė savo klases adventiniais vainikais, kalendoriais. Jie mokėsi pasakyti gerą žodį, atsiprašyti už negražų elgesį, rašė sveikinimus draugams, mokytojams, gamino žaisliukus kalėdinei eglutei, darė sveikinimo atvirukus artimiesiems.

Priešmokyklinukų šokis

Gimnazijos bibliotekoje visą mėnesį vyko adventiniai skaitiniai, kuriuos vainikavo prieššventinis Tiberiados bendruomenės vienuolių apsilankymas. Susitikime su vienuoliais ketvirtokai vaidino scenas iš Evangelijos pagal Matą. Vienuoliai vaikams pasakojo, kaip tinkamai paruošti savo širdeles Kristaus gimtadienio šventei.

Kalėdinės eglutės šventei ketvirtokai dovanojo spektaklį pradinukams pagal Birutės Pūkelevičiūtės pasaką „Kalėdų dovana“. Jie vaikus pakvietė į baltą, stebuklingą mišką. Zuikiai miško aikštelėje atrado dėžę ir kartu su paštininku Ežiu ieškojo, kam įteikti dovanų siuntinį. Tuo tarpu į miško aikštelę sugužėjo pulkas nykštukais persirengusių priešmokyklinės grupės vaikų. Jie visus pradžiugino šokiu – dainele „Mes nykštukai“. Vėliau į sceną įbėgo gausus būrys smagių miško žvėrelių – pirmokų. Jie padainavo nuotaikingą dainą „Sninga“. Žiemos miegu užmigusį vabalą linksma dainele žadino antrokėliai.

Koks gi karnavalas be šokių! Tad trečiokai smagiai sušoko „Žvėrių letkį“.

Spektaklio akimirka
Paštininkas ežys galų gale rado kam įteikti dėžę – siuntinį. Tai buvo voverytė Barborytė. Siuntinyje ji rado beždžionėlės siųstą dovaną iš atogrąžų miškų – kokoso riešutą. Visi žvėreliai vaišinosi, džiaugėsi, šoko, kas kaip mokėjo, šokį „Čarlstoną“.

Trečiokų letkis

Baigiantis karnavalui, vaikai pasigedo Kalėdų senelio. Visi garsiai kvietė jį ateiti. Į salę lydimas dviejų gražių snieguolių įžengė Kalėdų senelis su dovanų maišu. Snieguolės papasakojo vaikams, kur gyvena Kalėdų senelis, kas jo pagalbininkai, kaip jis per žiūroną stebi vaikučius ir mato, ar jie buvo visus metus geri. Vaikai džiaugsmingai sutikę taip lauktus svečius, noriai deklamavo eilėraščius, minė mįsles, dainavo daineles ir šoko ratelius kartu. Už tai jiems senelis negailėjo saldainių. Salėje buvo daug vaikų su labai dailiai pagamintomis kaukėmis., todėl Kalėdų senelis nusprendė juos apdovanoti šokoladais. Pasilinksminęs ir nusifotografavęs su kiekviena klase, Kalėdų senelis išvyko pas kitus vaikus.

Sugrįžę į klases pradinukai ieškojo, kur Kalėdų senelis paslėpė dovanas. Radę išsidalino saldžias dovanėles.

Tikimės, kad geros kalėdinės nuotaikos vaikams nepritrūks visus ateinančius metus.

Lilia Semionova, pradinių klasių mokytoja.
Nuotraukos Gitanos Šuminienės

Šiuo metu įrašų nėra

"Kiekvienam gali pasitaikyti pasakyti kvailystę. Bėda, kai ji pasakoma apgalvotai."
M. de Montenis