Su padėkomis rankose

Birželio 2 dieną gimnazijos ugdymo skyriuje „Sartukas“ vyko Mokslo metų baigimo šventė.

Prie vaišių stalo

Renginį vedė mokytojos Birutė Razmanavičienė ir Vida Juškienė. Praėjusius mokslo metus apibendrino skyriaus vedėja Reda Pimpienė, įteikė padėkas įvairiose srityse  pasižymėjusiems mokiniams, dėkojo  mokytojoms ir darbuotojams už kantrybę, pagalbą. Svarbiausi tą dieną buvo dešimtokai. Šiltus sveikinimo žodžius, patarimus vasarai  mokiniams ir mokytojams tarė auklėtojos, mokytojos.

Renginio dalyviai turėjo galimybę prisiminti prabėgusių mokslo metų akimirkas dainuodami išmoktas daineles, stebėdami lavinamosios klasės inscenizaciją „Mano namas“. Po oficialios dalies visi vaišinosi tortu, padovanotu mokytojos Jūratės Jasiulionienės, žiūrėjo video spektaklį „Melagių pilis“. Visi gera nuotaika, linksmu juoku atsisveikino su mokykla, draugais bei mokytojais.

Mokytojos Birutė Razmanavičienė, Vida Juškienė

"Nėra žmonių be ydų. Iš mūsų tas tėra geriausias, kuris turi jų mažiausiai."
Horacijus