Ikimokyklinukai vasario 16-osios šventėje

Vasario 15 dieną ugdymo skyriuje „SARTUKAS“ vyko minėjimas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai.

Specialiojo ugdymo mokinių montažas

Renginys prasidėjo Lietuvos Respublikos himno giedojimu. Sveikinimo žodį tarė skyriaus vedėja Reda Pimpienė. Buvo pasakojama apie Lietuvos Nepriklausomybės akto paskelbimo aplinkybes, jo svarbą bei Vasario 16-osios istorinę reikšmę. Demonstruojamos skaidrės apie to meto žymiausius visuomenės veikėjus, Vasario 16-osios akto signatarus. Pristatyti mūsų valstybės simboliai: herbas, himnas, vėliava. Renginyje skambėjo dainos, eilės, gražūs žodžiai apie Lietuvą.

Džiugu, kas šventę minėjo ir patys mažiausieji – darželinukai.

Birutė Kundavičienė,
socialinė pedagogė

Šiuo metu įrašų nėra

"Geriau jau būti vargšui ir laisvam negu turtingam ir priklausomam. Žinoma, žmonės nori būti ir turtingi, ir laisvi, ir būtent šitai kartais padaro juos vargšais ir vergais."
A. Kamiu