Trečiokų valsas
Trečiokų valsas

Šeima…Koks gražus šis žodis ir kokią didelę reikšmę turintis kiekvieno žmogaus gyvenime. Čia tu jautiesi saugus, tave išklauso, paguodžia, padeda, palaiko, čia esi reikalingas ir mylimas. Šeima – vertybė, kurią nepaprastai svarbu puoselėti, todėl jau tradiciškai, atėjus pavasariui ir saulei ėmus siųsti šiltesnius ir malonesnius spindulėlius, gimnazija visus mokytojus, mokinius ir jų tėvelius pakvietė į padėkos šventę „Pabūkime kartu“.

Šeštokų ansamblis
Šeštokų ansamblis

Šventę pradėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vanda Normantienė. Pavaduotoja pasveikino visus, susirinkusius šią gražią popietę, su pavasariu bei padėkojo tėveliams, jog pasirinko šią mokyklą, pasitiki mokytojais ir noriai bendradarbiauja. Taip pat tėveliams, kurių vaikai aktyviai dalyvauja gimnazijos gyvenime ir garsina jos vardą, gerai mokosi, visada noriai padeda, įteikė padėkas. Daugiau nei 20 tėvelių gavo mokytojos Svetlanos Raugienės gamintas padėkas. Po padėkų įteikimo, pasinaudojusi proga, jog paskutinį kartą gauna padėką už dukros pastangas, ant scenos žengė dvyliktokės mama Rasa Kundavičienė, norėdama nuoširdžiai padėkoti lietuvių kalbos mokytojai Dainorai Biliūnaitei, kuri nors ir nėra jų auklėtoja, apglėbia vaikus meile ir rūpesčiu.

Koncertą vedę vienuoliktokai Goda Kazlaitė bei Neivydas Likauskas pradėjo nuo pačių mažiausių, kurie iš karto sušildė visų žiūrovų širdeles. Priešmokyklinės grupės auklėtinė Saulė atliko dainelę „Tėvelis nupiešė man Vytį“, didelis būrys antrokų sudainavo „Dideli nykštukai“, o trečiokė Austėja Dimitrijeva – „Svirplys“. Scenoje taip pat pasirodė priešmokyklinės grupės, pirmos ir ketvirtos klasės mokiniai. Jie atliko Anzelmo Matučio inscenizaciją „Tuoj ir rytoj“, kuri visus pamokė, jog būtina klausyti tėvų. Penktokė Uršulė Krikščionaitytė visus nustebino skudučiais sugrojusi „Giedu dainelę“, o jos bendraklasė Lina Abramavičiūtė paskambino Martha Mier kūrinį „In the land of make believe“. Šeštokai nuotaikingai atliko Sigito Gedos bei Laimio Vilkončiaus dainą „Riešutų žydėjimas“. Ši daina dar kartą priminė, kaip visi pasiilgę pirmųjų pavasario žiedų. Šiemet sulaukėme daugybės šokėjų pasirodymų: trečiokai sušoko valsą, gausus būrys vaikučių parodė šokį „Linksmybės parke“, o merginų grupelė atliko šokį „Ego“. Jų šokių mokytojas Andrius Meškauskas. Šeštokas Markas Jarmalavičius perskaitė ištrauką iš Onos Jautakės kūrinio „Tik todėl, kad aš didesnis?“, o aštuntokas Kipras Radzevičius kvietė pasiklausyti dusetiškės Leokadijos Malcienės eilėraščio „Mūsų kaima navynas“, kuris buvo skirtas Pauliui Širviui. Vienuoliktokės Goda ir Gabija džiugino salę savo balsais atlikdamos Selenos Gomez dainą „Love you like a love song“. Šeštokai išsiskyrė su pasirodymu „Kokia galva, tokia kalba“. Jie mokė, kad reiktų į žmones kreiptis mandagiai, neužgauliojant, taip pat, jog nereikia pliurpti, geriau patylėti, jei neturi, ką gero pasakyti. Koncertą nuostabiai pabaigė merginų kvartetas – Gabija, Goda, Urtė bei Evelina su daina „Trys tylios eilutės“.

Merginų kvartetas
Merginų kvartetas

Nuoširdžiai dėkojame renginio organizatoriams, vedėjams, mokytojams, prisidėjusiems prie šios šventės, Dusetų kultūros centrui bei pasirodžiusiems vaikams. „Kažin, ar jau esame išsakę visus žodžius? Ar suradę jiems laiko, dėmesio?“ – šie klausimai skambėjo renginio pabaigoje. Manau, kad žodžių, kalbėdami apie šeimą, niekada nepritrūksime. Juk tai šiltas ir jaukus židinys, prie kurio išklausoma kiekvieno nuomonė, tvyro laimės atmosfera. O tokioje atmosferoje norisi praleisti kuo daugiau laiko. Tikiuosi, kad ši popietė suteikė šilumos, kirbančios kiekvieno mūsų širdyje, leido pabūti drauge ir kad dabar pavasaris taps dar šiltesnis.

Greta Stankevičiūtė, IIIg kl.
Nuor. Vilijos Visockienės

Artėja

Dienynas

Dirbę pedagogai

Mintys

"Draugas – tai žmogus kuris apie jus žino viską, ir, nepaisant to, jūs jam patinkate."
Hubardo pamokymas

Orai