Trčiokų pasirodymas

Pagaliau sulaukėme žiemos, nors ir be sniego, bet gražiausios metų šventės mus aplankė. Visas gruodis buvo skirtas pasiruošti šventėms.

Su priešmokyklinukais

Ketvirtokų mokytoja Gitana Šuminienė pasiūlė labai gerą idėją – pradinukams šventę suorganizuoti pakvietė aštuntokus. Jie daug dirbo, repetavo. Kalėdinės eglutės šventė buvo ypatinga. Vyresnieji padovanojo spektaklį mažiesiems „Reikia Kalėdų ar ne.“ Aktoriai vaikus pakvietė į TV šou „Nesąmonių kampelis“. Pokalbių šou vedėja kalbino atvykusius į studiją svečius: Snieguolę, viešnią mamą, nykštukus, dieduką, valytoją, juokdarį, dainininkę ir Kalėdų Senelį. Visi turėjo galimybę išsakyti savo nuomonę apie Kalėdas. Vieniems atrodė, jog tai bereikalingas laiko švaistymas rūpinantis dovanomis, šiukšlių tvarkymas po švenčių, o kiti negalėjo net pagalvoti, jog neliktų tokių švenčių kaip Kalėdos. Per šventes visi švenčia, dainuoja, šoka, o Kalėdų Senelis dirba, pluša, prakaituoja. Jis, pavargęs nuo kalėdinio šurmulio, skubėjimo, nusprendžia išeiti atostogų. O kokios Kalėdos be Kalėdų Senelio? Po ilgų ginčų ir įrodinėjimų laidos pabaigoje visi vieningai nutarė, kad šventė turi būti, o Kalėdų Senelis tegul atostogauja vasarą.

Ketvirtokų dainelė

Po spektaklio pasirodė tikras Kalėdų Senelis. Jis pakvietė vaikus parodyti, kaip jie laukė švenčių, ką išmoko. Pirmieji pasirodė priešmokyklinės grupės ugdytiniai ir pašoko Nykštukų šokį. Pirmokai linksmai dainavo dainelę „Sniego senis“. Antros klasės mokiniai pradžiugino visus „Pingvinų dainele“. Trečiokai smagiai dainavo dainelę „Kepyklėlė“, kur minkė ir kočiojo tešlą, kepė sausainius ir vaišino draugus. Ketvirtokai pasirodė su dainele „Krinta sniegas“. Tik gaila, kad balto sniego šią žiemą tikrai trūksta.

Po vaikų pasirodymų Kalėdų Senelis pasakė, kad dovanas paliko klasėse ir pakvietė kartu pašokti. Netrūko juokingų situacijų, gerų emocijų, smagių muzikinių intarpų. Mažieji džiūgavo ir negailėjo plojimų. Grįžę į klases vaikučiai džiaugėsi dovanomis. O dovanos išties buvo labai šaunios. Ne saldainiai, bet Kakės Makės dantų pasta, šepetėlis bei burnos skalavimo skystis. Tikrai puikus sumanymas.

Dėkojame Kalėdų Seneliui, aštuntokams, pradžiuginusiems mažuosius mokinukus, jų auklėtojai Ilonai Šukienei bei ketvirtokų mokytojai Gitanai Šuminienei. Gera idėja, tad ir šventė buvo puiki.

Lilia Semionova, pradinių klasių mokytoja.
Nuotr. Vilijos Visockienės

"Nėra prasmės prisiminti praeities, jei ji neturi įtakos dabarčiai."
Č. Dikensas