Scenoje septintokai

Šiemet, kaip ir kasmet, už kalėdinius renginius gimnazijoje buvo atsakingi vienuoliktokai. Ilgai nelaukę, dar lapkritį, jie ėmė ruoštis gražiausioms metų šventėms. Ieškojo rėmėjų, kūrė scenarijų, galvojo užduotis, pirko prizus.

Ruoštasi atsakingai, viską apgalvojant, todėl ir renginys buvo gražus, sulaukė daug pagyrimų. Dar prieš gerą mėnesį iki kalėdinio renginio klasių seniūnai išsitraukė lapelius su TV laidų pavadinimais ir ėmė ruoštis. Jie turėjo inscenizuoti vieną ar kitą laidą, nes renginys skelbė, kad vyks „Kalėdinė TV“. Penktokai, padedami klasės auklėtojos Jurgitos Kazlienės, paruošė „Gero vakaro šou“. Vaikai vaidino, dainavo ir gausiai publikai suteikė daug gerų emocijų.

Šeštokai pakvietė pasižiūrėti per LNK rodomą laidą „Dzin“. Smagus, linksmas, išradingas pasirodymas sulaukė daug plojimų, o vertinimo komisija negailėjo pagyrimų. Beje, labai smagu, kad komisiją sudarė ne gimnazijos pedagogai. Komentavo ir balus rašė buvusi mokytoja Gražina Makaveckienė, Dusetų kultūros centro darbuotoja Margarita Simokaitytė bei buvęs mokinys Karolis Sinica.

Aštuntokų pasirodymas

„Kvieskite daktarą“ – tokia laida teko septintokams. Daktaras su savo asistente kalbėjo apie sveiką mitybą, o laidos žiūrovai kūrė gerą nuotaiką. Laidą pagyvino apsilankęs svečias – SEL grupės atlikėjas Egidijus Dragūnas. Žinoma, jis ne tik pasidalino sveiko gyvenimo receptu, atsakinėjo į klausimus, bet publikai dovanojo smagią dainą. Komisijos sprendimu jiems ir atiteko pirmoji vieta.

Antrąją vietą užėmė aštuntokai, pakvietę visus pasižiūrėti laidą „Yra kaip yra“. „Ar gali Kalėdų senelis išeiti atostogų?“ – į tokį klausimą bandė atsakyti laidos dalyviai – Kalėdų senelis, snieguolė, diedukas, valytoja bei kiti svečiai. Trečia vieta atiteko šeštokams, o penktokai gavo padėką už dalyvavimą Kalėdiniame TV.

Po trumpos pertraukos į sceną pasirodyti ėjo gimnazistų klasės. Publika galėjo pasižiūrėti laidas „Farai“, „Ūkininkas ieško žmonos“ bei „Būrėja“. Visi pasirodymai buvo įdomūs, bet daugiausiai smagių emocijų suteikė dešimtokų jumoristinis šou „Ūkininkas ieško žmonos“. Jie įrodė, kad turi puikų humoro jausmą ir neblogi aktoriai, dainininkai bei šokėjai esą. Net abejonių nekilo, kad jų pasirodymas vertas pirmos vietos. Antri liko abiturientai, kreipęsi į būrėją pagalbos, kaip surasti dingusį mokyklos direktorių, o treti – devintokai. Policininkai jiems padėjo atskleisti saldainių vagystę iš parduotuvės.

Finalinė daina

Dešimtokai, organizavę kalėdinę mugę, įteikė diplomą geriausiam stalui. Beje, pirmą kartą už labiausiai patikusį stalą galima buvo balsuoti. Suskaičiavus balsus, laimėjo vienuoliktokų klasės paruoštas stalas. Septintokai taip pat buvo apdovanoti diplomu už geriausią kalėdinį piešinį.

Visų dalyvių bei žiūrovų vardu už smagiai praleistą laiką noriu padėkoti šauniems, kūrybingiems vienuoliktokams bei jų auklėtojai Danguolei Šileikienei. Kad visi sumanymai virto realybe, kad visa gimnazija švytėjo ir kvepėjo šventėmis, kad nebuvo streso, o dalyviai buvo apdovanoti diplomais bei saldžiomis dovanomis – tai vienuoliktokų nuopelnas. Ačiū Jums už idėjas, ilgas valandas, kuriant visiems šventę. Lauksime ir kitų jūsų organizuojamų renginių gimnazijoje.

Vanda Normantienė,
direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Šiuo metu įrašų nėra

"Kiekvienam gali pasitaikyti pasakyti kvailystę. Bėda, kai ji pasakoma apgalvotai."
M. de Montenis