XVI laida prieš šventę

Mažiau nei šimtas dienų – tiek liko iki dvyliktokų brandos egzaminų. Šį svarbų skaičių, kaip ir kasmet, dvyliktokai pažymėjo vienuoliktokų surengtu šimtadieniu. Šių metų tema – „M.A.M.A“ apdovanojimai. Į Dusetų kultūros centrą gausiai susirinko gimnazistų, mokytojų bei svečių. Šventėje netrūko juoko, gerų emocijų, artumo. Vienuoliktokai išties ruošėsi labai atsakingai: gamino kalendorių, pusatestačius, kūrė filmuką apie abiturientus.

Lydimi plojimų į jaukiai išpuoštą salę iškilmingai įžygiavo septyniolika abiturientų. Visų merginų apranga traukė akį, o šypsenos rodė puikią nuotaiką.

Užduotys

Šventę vedė vienuoliktokai Agnė Andriuškevičiūtė ir Augustas Kuzma. Netrukus dvyliktokai buvo kviečiami ant scenos ir turėjo atlikti jiems skirtas užduotis. Pirmieji buvo pakviesti Kornelijus bei Gytautė. Jie per pusantros minutės turėjo apsirengti kuo madingiau ir įspūdingiau. Adelei, Godai ir Gabijai teko muzikinė užduotis: atpažinti skambančias dainas bei pasakyti jų pavadinimus arba atlikėjus. Žinoma, kad joms ši užduotis buvo gana lengva. Dovilei bei Deimantei teko sportinė užduotis – kuo ilgiau mušinėti tinklinio kamuolį! Neišskiriamomis vadinamos draugės Vismantė ir Greta žaidė šaradas. Jos įrodė, jog jų draugystė labai tvirta ir jos apie viena kitą žino viską! Komandinę užduotį gavo ir sesės Ugnė bei Aistė. Joms teko parodyti savo šokių sugebėjimus, o vairavimo įgūdžius demonstravo Karolina bei Kamilė. Neivydas įrodė, jog salėje praleistos pertraukos atsiperka: vaikinas visus įtikino esąs puikus krepšininkas. Akvilė ir Emilija patikrino savo plaučių stiprumą – pūtė balionus, o Lina skaitė skirtingomis spalvomis parašytus spalvų pavadinimus! Užduotys parodė, kokie artimi yra klasės draugai ir ar visos užduotys, kurios skamba labai lengvai – tokios tikrai ir yra.

XVI laidos abiturientams šventės rengėjai įteikė pusatestačius bei nominacijas – tai bus atminimas jiems apie prabėgusias dienas mokykloje bei kelialapis į valstybinius brandos egzaminus. Taip pat jie padovanojo dvyliktokams šmaikščius ketureilius apie moksleivišką gyvenimą. Bet reikia nepamiršti ir IVg gimnazistų dovanos trečiokams – jie sukūrė linksmą filmuką apie kiekvieną vienuoliktoką.

Šventės kulminacija – nuostabus šventinis tortas abiturientams, kuriuo irgi pasirūpino organizatoriai.

Šventė liko praeity

Gražiais žodžiais šventę baigė gimnazijos mokinių prezidentė Greta Stankevičiūtė. Abiturientė dėkojo vienuoliktokams už nuostabią šventę, mokytojams už rūpestį ir kantrybę. Taip pat klasės draugus kvietė paskutiniąsias šimtą dienų praleisti draugiškai, be pykčių, o baigus mokyklą nepamiršti vieniems kitų ir išlikti artimiems! Na, o aš abiturientams noriu palinkėti ramių naktų, puikaus poilsio bei pačių geriausių rezultatų egzaminuose!

Urtė Marcinkevičiūtė, IIg klasė

Šiuo metu įrašų nėra

"Tik ko nors netekę suvokiame vertę."
A. Šopenhaueris