Šventę pradeda nykštukai.

Gruodžio 19 dieną gimnazijoje vyko Kalėdinės eglutės šventė, skirta pradinių klasių mokiniams.

Pirmieji vaidino 4A klasės mokiniai.

Pasirodo 4B artistai.

Šventę pradėjo trys nykštukai – 3gA klasės mokinės Valda, Mamerta ir Rūta. Jie pasveikino visus mokinius, tėvelius ir mokytojus su artėjančiomis šventėmis. Žiūrovus nudžiugino ketvirtokų pasirodymai. 4A klasė suvaidino R. Morkūno „Varna prie eglutės“, o 4B klasė – pagal N. Kepenienės knygelę „Džiovintas debesėlis“.

Po spektakliukų nykštukai minė mįsles. Aktyviausius, greičiausius ir tiksliausiai įminusius mįsles nykštukai apdovanojo prizais.

Visi mokiniai, tėveliai ir mokytojai drauge dainavo kalėdines daineles. Šventės pabaigoje nykštukai išdalijo kalėdinius sveikinimus. Linkiu visiems laimingų Šventų Kalėdų ir Naujųjų metų.

4B klasės spektakliukas.
Dainuoja šventės dalyviai.

Stasė Šakalienė, pradinių klasių mokytoja.

"Saugokis vieną knygą perskaičiusio žmogaus."
T. Akvinietis